BudoNord Open 2015 Loviisan Liikuntahallilla la 14.3.2015

Loviisan Taekwondo -seuran vuotuiseen ottelupäivään ollaan valmistauduttu kovalla tohinalla. Verkkosivut uudistuivat ja ne julkaistiin ma 9.3.2015. Uudistuksen tavoitteena on seuran vahvempi näkyminen mm. sosiaalisessa mediassa sekä olla vuorovaikutteisempi seuran jäsenille.

Ottelupäivän KISA-sivulta löytyy linkit päivän aikatauluun, ilmoittautuneiden listaan, tuloksiin, ja niitä päivitetään jatkuvasti. – Tule paikan päälle haistamaan aitoa kamppailuhikeä! (Lue tiedote klikkaamalla kuvaa.)

#BudoNordOpen2015 #LoviisanLiikuntahalli #verkkosivut #sosiaalinenmedia #some #LoviisanTaekwondo #kisasivut #kamppailuhiki

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Loviisan Taekwondo Hwang ry -seura

Johtajantie 1

07900 Loviisa

 

loviisan.taekwondo@gmail.com

http://www.loviisantaekwondo.fi

  • Google+ Black Square
  • Facebook Black Square
  • Twitter Black Square
  • Pinterest Black Square
  • Instagram Black Square
  • YouTube Black Square

© 2015 Loviisan Taekwondo Hwang ry - Kamppailua vuodesta 1989.